Oferta pracy

Samodzielny Inżynier ds. Projektów Mechanicznych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

6 00012 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w ramach projektów naszego klienta strategicznego – firmy Baker Hughes

  • Zarządzanie projektem wykonawczym w zakresie własnych kompetencji we współpracy z innymi zaangażowanymi działami technicznymi przy użyciu obowiązujących standardów, wcześniejszych doświadczeń, wyciągniętych wniosków, specyfikacji klienta i powiązanych uzgodnionych wyjątków.

  • Odpowiedzialność za działania z zakresu inżynierii mechanicznej w zakresie doboru elementów (elementy orurowania, zaworów, konstrukcji, doboru materiałów) dla instalacji: olejowych, paliwowych, uszczelniających, wentylacyjnych, ppoż. przeciwoblodzeniowych

  • Zapewnienie poprawności dokumentacji; rysunków technicznych, ich layoutu, specyfikacji, badań, zestawień materiałów

  • Techniczna odpowiedzialność za projekt, zarówno wewnętrznie jak i w relacji z klientem

  • Zarządzanie umownymi specyfikacjami technicznymi mającymi zastosowanie do projektu

  • Zarządzanie i koordynowanie planu wydawania dokumentacji z działami zapewniającymi spójność z BOM i kontraktowym zakresem prac

  • Odpowiedzialność za koordynację i kontrolę czynności wykonywanych przez kontraktorów;

  • koordynowanie zadań zwięzłych z jakością

  • koordynowanie sprawozdań i przeglądów prowadzonego projektu

  • praca w języku angielskim

Podział czasu pracy
100%

konstruowanie

Nasze wymagania

  • Dyplomu z zakresu nauk związanych z mechaniką, inżynierią budowalną informatyką lub równoważne wykształcenie

  • Kilku letnie doświadczenie w organizacji usług inżynierskich, inżynierii mechanicznej

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów pomocniczych dla maszyn wirujących i/lub elektrowni sprężających/elektrowni

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, wielozadaniowości

  • Gotowości i zdolność do częstych podróży – do 30% czasu pracy

  • Wysokie umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim

To oferujemy

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym

  • Pakiet opieki medycznej

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci

  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym

  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt

  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe

  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych

  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Dofinansowanie do zakupu okularów

  • Atrakcyjny program poleceń pracowników

  • Spotkania integracyjne

  • Premie motywacyjne

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)

  • Rowerownia - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, i energetycznego jak: General Electric oraz Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, transportowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacje Produkujące i Obsługowe.

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy i gazu spod dna morskiego na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej branży oraz nowymi projektami poszukujemy inżyniera konstruktora/technologa. Jako inżynier w naszym zespole będziesz brał udział w globalnych projektach oraz pracach rozwojowych nad urządzeniami i systemami do wydobycia ropy naftowej i gazu. Będziesz miał realny wpływ na proces projektowania poprzez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu. Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/miała niepowtarzalną okazję realizować unikatowe projekty.

Przewiń do profilu firmy