Samodzielny Inżynier Mechanik ds. Hydrauliki (Lead Hydromech Engineer)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy realizacji projektów dla naszego klienta strategicznego – firmy Baker Hughes

  • wykonywanie projektów układów hydraulicznych,

  • tworzenie specyfikacji technicznych, dokumentacji technicznej dot. układów hydraulicznych,

  • udział w przeglądach technicznych

  • kontrolowanie, aby projektowane układy lub ich części spełniały odpowiednie wymagania projektowe oraz normy i regulacje techniczne.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (inżynierskiego),

  • wiedzy teoretycznej i metodologicznej dotyczącej układów hydraulicznych,

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B2 (warunek konieczny),

  • umiejętności dobrej organizacji oraz pracy pod presją,

  • umiejętności analitycznych oraz proaktywnego nastawienia do rozwiązywania problemów,

  • samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • silnie rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (współpraca w zespole oraz z klientem).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • rowerownia - zadaszone miejsca na rowery, suszarnie, przebieralnie,

  • prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy

do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, i energetycznego jak: General Electric oraz Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, transportowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacje Produkujące i Obsługowe.

Przewiń do profilu firmy

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy i gazu spod dna morskiego na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej branży oraz nowymi projektami poszukujemy inżyniera ds. hydrauliki. Jako inżynier w naszym zespole będziesz brał/brała udział w globalnych projektach oraz pracach rozwojowych nad urządzeniami i systemami do wydobycia ropy naftowej i gazu. Będziesz miał/miała realny wpływ na proces projektowania poprzez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.

Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/miała niepowtarzalną okazję realizować unikatowe projekty.