Oferta pracy

Samodzielny Inżynier Microsoft

Betacom S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Połczyńska 31A

Bemowo

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • M365

  • Azure

  • Microsoft

  • Exchange Online

  • Share Point Online

Mile widziane

  • Linux

  • MS SQL Server

  • Active Directory

  • LAN

  • WAN

  • SAN

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w rozmowach oraz identyfikacja potrzeb klienta

  • Planowanie oraz projektowanie rozwiązań w oparciu o zebrane wymagania klienta

  • Rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu usług i systemów

  • Wspieranie utrzymania środowiska M365 oraz Azure

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych na bazie rozwiązań Microsoft

  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w M365

  • Umiesz planować rozwiązania zgodnie z potrzebami klienta

  • Znasz systemy Windows Server

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu skryptów PowerShell

  • Masz doświadczenie w administracji Exchange Online / Share Point Online

  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy

  • Jesteś komunikatywny/a

  • Znasz język angielski na poziomie min. C1

  • Masz doświadczenie w administracji aplikacji onprem: Exchange Server / SharePoint

  • Znasz infrastrukturę Azure

  • Znasz systemy operacyjne z rodziny Linux

  • Masz certyfikację z technologii Microsoft

  • Posiadasz doświadczenie w administracji MS Exchange / Exchange Online oraz MS SQL Server

  • Znasz domeny Active Directory

  • Zarządzałeś/aś infrastrukturą IT klasy Enterprise: LAN, WAN, SAN, serwery rack/blade

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (wybierz, co wolisz)

  • Ciągły rozwój w przyjaznym środowisku

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowania na szkolenia i kursy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Program rekomendacji pracowników

  • Elastyczny czas pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Komputer do prywatnego użytku

  • Paczki świąteczne

  • Dobroczynne inicjatywy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Twoja aplikacja w odpowiedzi na nasze ogłoszenie

2

Przeglądamy Twoje CV – max. w ciągu tygodnia odpowiadamy

3

Rozmowa telefoniczna -15 min - Potwierdzamy kluczowe rzeczy

4

Spotkanie online - poznajemy wspólnie nasze oczekiwania

5

Informacja zwrotna - dajemy feedback do tygodnia czasu

6

Witamy w zespole! - rozpoczynamy Twój onboarding

Betacom S.A. należy do czołówki największych integratorów na polskim rynku. Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, wdrażaniu systemów e-learningowych, budowie bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz tworzeniu oprogramowania na zamówienie.

Przewiń do profilu firmy