Oferta pracy

Samodzielny Inżynier w dziale turbin niskiego ciśnienia

Engineering Design Center (EDC)O firmie

Engineering Design Center (EDC)

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w sekcji dedytkowanej do turbiny niskiego ciśnienia.

  • Przeprowadzanie analiz i obliczeń, projektowanie komponentów silnikowych, złożeń, systemów zgodnie z wytycznymi współpracowników, procesami biznesowymi oraz założonymi standardami.

  • Wsparcie inżynierskie produkcji komponentów turbiny niskiego ciśnienia.

  • Prowadzenie projektów inżynierskich.

  • Spełnianie technicznych oraz programowych wymagań w oczekiwanym terminie. Implementacja planu, aby osiągnąć techniczne wymagania.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnie z założonymi procedurami.

  • Monitorowanie i komunikowanie w zakresie statusu projektów, osiągnięć, problemów.

  • Aktywne uczestnictwo w przeglądach technicznych.

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – mechanika i budowa maszyn lub pokrewne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku. Ogólna wiedza na temat projektowania i zasad pracy silnika turbinowego (projektowanie części wirujących lub strukturalnych turbiny).

  • Podstawowa znajomość zagadnień projektowania, testów i metod obliczeniowych.

  • Znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów oraz MES w szczególności z wykorzystaniem Ansys Mechanical, (Ansys Workbench, Hypermesh dodatkowym atutem).

  • Doświadczenie w komercyjnych pakietach CAD/CAE, preferowany UG.

  • Znajomość technik wytwarzania oraz norm rysunkowych, (podstawowa znajomość ASME dodatkowym atutem).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz umiejętność pracy zespołowej.

  • Bardzo dobra komunikacja, umiejętność prezentacji oraz mocno pro-aktywna postawa.

  • Chęć ciągłego rozwoju oraz doskonalenia umiejętności.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • rowerownia - zadaszone miejsca na rowery, suszarnie, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Opis stanowiska

W tej roli będziesz zajmować się rozwiązywaniem problemów technicznych, rozwijać i definiować cele dla siebie i innych. Stanowisko będzie obejmować prowadzenie projektów w obrębie modułu turbiny niskiego ciśnienia w działach związanych ze wsparciem produkcji i eksplatacji silników lotniczych, jak i również udział w projektowaniu silników nowej generacji. Będziesz mieć również wpływ na krótko- oraz długoterminowe cele biznesowe. Poznasz najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie stosowane w lotnictwie. Dodatkowo, będzie to okazja do wspierania rozwoju nowych narzędzi i procedur, a także możliwość wykazania się zdobytym doświadczeniem i wiedzą w znajdowaniu najlepszych rozwiązań inżynierskich.