Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Kierownik projektu dystrybucji

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 2018-12-28
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delko S.A. – Grupa Kapitałowa notowana od 2009 roku na GPW, polska firma z ponad 20 – letnią tradycją, w związku z rozwojem struktur spożywczych zatrudni do biura we Wrocławiu (Południe- Grabiszynek):

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie w imieniu Grupy Delko dystrybucją wybranych marek (na zasadzie wyłączności) na rynku polskim.
    • Nadzorowanie dystrybucji za pośrednictwem hurtowni w Polsce, z którymi Delko ma podpisane umowy.
    • Planowanie, zarządzanie i wykorzystywanie budżetów marketingowych. Organizowanie promocji i działań prosprzedażowych.
    • Samodzielne prowadzenie sprzedaży. Poszukiwanie nowych odbiorców.
    • Praca polega na wyjazdach po całej Polsce. 3-4 dni w tygodniu w trasie. 4000-5000 km miesięcznie

    Nie jest istotne miejsce zamieszkania, gdyż pracujemy i komunikujemy się zdalnie.

    Kogo poszukujemy:

    • Osobę, która jest sama dla siebie kapitanem, sterem i okrętem. Kreatywna i odpowiedzialną Posiadającą wieloletnie doświadczenie   w handlu tradycyjnym w obszarze dystrybucji hurtowej.
    • Mile widziana znajomość kategorii chemicznych, kosmetycznych, higienicznych lub przemysłowych. znajomość kategorii spożywczych będzie mile widziana.
    • Osobę nastawioną na sukces, zmotywowaną do wzrostu sprzedaży.
    • Posiadającą doświadczenie w pracy Analitycznej , znajomość arkuszy kalkulacyjnych będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy:

    • Pracę w zespole fajnych, otwartych ludzi bez układów i znajomości.
    • Rozliczanie wyłącznie według efektów końcowych pracy.
    • Dobrą atmosferę – bez krawatów, bez tytułomanii.
    • Dobra podstawa i premia od zera do 200% podstawy.
    • Samodzielność, rozliczanie cykliczne według wyników.
    • Dobry samochód służbowy i prestiż.
    • Możliwość awansu za dobre wyniki.
    • Współtworzenie naszej firmy w obszarach zarządczych zespołowo.
    Jeżeli uważasz, że to praca dla Ciebie, prześlij CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jest mi wiadome, że zgodę mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.