Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Kierownik Zespołu

Grupa AssiduusO firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacji oraz wdrożenie do pracy nowych członków zespołu,

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży,

  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy,

  • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum średniego wykształcenia,

  • Doświadczenia w sprzedaży (ubezpieczenia, finanse) – warunek konieczny,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

  • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,

  • Optymizmu, entuzjazmu i zapału do pracy, wysokiej kultury osobistej,

  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych zadań.

To oferujemy

  • Atrakcyjne STAŁE wynagrodzenie plus PREMIE

  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów,

  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,

  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe

  • i merytoryczne,

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Grupa Assiduus

4MAX CONSULTING & DEVELOPMENT – naszą misją jest dostarczanie inwestorom prywatnym oraz instytucjonalnym gotowych rozwiązań i projektów w zakresie budowy farm fotowoltaicznych oraz parków solarnych. Dzięki wysokiej jakości usług, przygotowanemu zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu w fotowoltaice, jesteśmy w stanie zrealizować projekty od 1 MWdo ponad 50MW.

Suma obecnie posiadanych projektów przekracza 150 MW, a dzięki regularnie rozwijanemu działowi handlowemu w całej Polsce, liczba ta stale rośnie. Każdego dnia chcemy wspierać ochronę środowiska naturalnego i klimatu zwiększając moc naszych elektrowni słonecznych i inwestując w nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Nasi eksperci świadczą kompleksowe usługi związane z procesem inwestycji w farmy fotowoltaiczne i realizacją dużych instalacji dla firm.Nasze rozwiązania pozwalają przedsiębiorstwom w przewidywalny sposób kalkulować koszty energetyczne, a inwestorom zapewniają bezpieczeństwo inwestycji w oparciu o sprawdzony model biznesowy.

Przewiń do profilu firmy