Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Konstruktor

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
TECHSPEED to firma z polskim kapitałem, istniejąca na rynku od 2009 roku, działająca w branży przemysłowej.

Dotychczas nasza oferta obejmowała maszyny do obróbki kabli, systemy zgrzewania, systemy dozowania, wtryskarki niskociśnieniowe i wiązarki sznurkowe.

Chęć dalszego rozwoju przyczyniła się do utworzenia nowego działu firmy zajmującego się automatyzacją produkcji oraz budową maszyn specjalnych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy specjalistów na stanowisko:
SAMODZIELNY KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie koncepcji według wymagań Klienta, tworzenie projektów konstrukcyjnych 2D i 3D,
  • Projektowanie maszyn i urządzeń przemysłowych oraz nadzór nad realizacją projektu od modelu 3D przez wdrożenie, do końcowego odbioru przez Klienta,
  • Wykonywanie projektów, rysunków złożeniowych, wykonawczych i opracowywanie dokumentacji technicznej dla działu realizacji projektów oraz dla działu handlowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami,
  • Samodzielne tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną DTR,
  • Bieżące wprowadzanie zmian i poprawek konstrukcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami,
  • Projektowanie modernizacji i optymalizacji istniejących maszyn i linii produkcyjnych,
  • Ścisła współpraca z automatykiem współodpowiedzialnym za uruchomienie maszyn,
  • Udział w projektach prototypowych,
  • Udział w rozmowach technicznych.

WYMAGAMY:

  • Minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z projektowaniem maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Praktycznej znajomości oprogramowania CAD 3D, SolidWorks,
  • Znajomości systemów napędowych maszyn,
  • Ogólnej wiedzy na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej, umiejętności doboru komponentów dostępnych na rynku,
  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn),
  • Znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszyn wg obowiązujących przepisów,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Umiejętności planowania i podziału prac projektowych,
  • Odpowiedzialności, kreatywności i dyspozycyjności,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Udział w licznych szkoleniach specjalistycznych,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Samodzielność w realizacji wyznaczonych celów,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez TECHSPEED  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się