Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowa/Księgowy

DLA Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości;

  • rozliczanie wszelkich należnych podatków Spółki;

  • sporządzanie deklaracji m.in. VAT, CIT, PCC, IFT, raportów JPK oraz reprezentowanie Spółki przed organami podatkowymi;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz statystycznych;

  • przygotowywanie materiałów na cele audytów, bieżącą obsługę audytorów zewnętrznych;

  • kontrolę rozliczeń z kontrahentami, kontrolę faktur zakupu i sprzedaży oraz refaktur

  • kontrolę dekretacji dokumentów, prawidłowości księgowań oraz alokacji kosztów na poszczególne centra kosztowe;

  • kontrolę rozliczeń wynagrodzeń oraz delegacji pracowniczych;

  • kontrolę comiesięcznych wydatków i wsparcie Zarządu w zarządzaniu bieżącą płynnością Spółki;

  • kontrolowanie dokumentacji cen transferowych;

  • wsparcie Zarządu w kształtowaniu relacji z bankami, instytucjami finansowymi i z innymi instytucjami zewnętrznymi;

  • kształtowanie wewnętrznych procedur Działu Księgowości;

  • zarządzanie pracą zespołu księgowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane rachunkowość lub finanse),

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej/księgowego,

  • znajomość Ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych,

  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji,

  • odpowiedzialność, systematyczność, samodzielność, dokładność,

  • praktyczna znajomość i obsługa pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość programów finansowo-księgowych VERITUM/Rewizor/Subiekt

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub zastępcy Głównego Księgowego

  • ogólna orientacja w problematyce Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

  • mieszkańcy województw podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • umowa o pracę w firmie z możliwością rozwoju zawodowego,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zapewniamy zakwaterowanie!