Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy(a)

BIURO RACHUNKOWE ALWOO firmie

BIURO RACHUNKOWE ALWO

Chwarznieńska 136

Gdynia

Biuro Rachunkowe Alwo to biuro rachunkowe z 20 letnią tradycją. Mieścimy się w Gdyni na Witominie. Cenimy profesjonalizm naszych pracowników i dobry kontakt z Klientem. Dbamy o naszych pracowników i atmosferę w pracy. W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko samodzielnego księgowego.

Obowiązki:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Uzgadnianie sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych i inwestycji
  • Wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału oraz roku, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Dbanie o odpowiednią archiwizację dokumentów księgowych
  • Sporządzanie dodatkowych deklaracji zgodnie z potrzebami klienta ( dokumenty rejestracyjne, aktualizacyjne, raporty GUS)
  • Odpowiedzialność za kontakt z klientem

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w księgowości, w tym 2 lata na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) bądź ukończony kurs głównego księgowego
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomości systemów księgowo - finansowych klasy ERP (mile widziana znajomość systemu Optima, SAP)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • Wysoka motywacja do pracy, profesjonalizm, dokładność i terminowość przy realizacji zadań, odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dającą motywacje i ciągły rozwój
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne