Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy/-a

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Naszym Klientem jest firma prowadząca działalność w sektorze ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

5271
Kraków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość przepisów CIT, VAT, PIT oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość przepisów z zakresu kadr/płac
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista oraz kultura pracy

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełniej księgowości bilansowej i podatkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie dokumentacji podatkowej firmy - CIT, VAT, VAT UE, VAT 27
  • Przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego, dokumentacji do badania sprawozdania oraz współpraca z audytorem
  • Sporządzanie sprawozdań GUS
  • Weryfikacja dokumentacji i transakcji finansowych firmy
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pracę pełną wyzwań
opisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się