Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy/-a

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest firma prowadząca działalność w sektorze ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    5271
    Kraków

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
    • Znajomość przepisów CIT, VAT, PIT oraz ustawy o rachunkowości
    • Znajomość przepisów z zakresu kadr/płac
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Odpowiedzialność i rzetelność
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Wysoka kultura osobista oraz kultura pracy

    Obowiązki:

    • Prowadzenie pełniej księgowości bilansowej i podatkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • Sporządzanie dokumentacji podatkowej firmy - CIT, VAT, VAT UE, VAT 27
    • Przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego, dokumentacji do badania sprawozdania oraz współpraca z audytorem
    • Sporządzanie sprawozdań GUS
    • Weryfikacja dokumentacji i transakcji finansowych firmy
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Pracę pełną wyzwań
    opisopis