Oferta pracy

Samodzielny Księgowy/a

HALFING & PETERSEN

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta światowego lidera z zakresu produkcji robotów przemysłowych, idealny kandydat to osoba dynamiczna i zaangażowana.

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz rozliczeń delegacji

  • Rozliczanie środków trwałych

  • Zamykanie okresów sprawozdawczych

  • Monitorowanie zobowiązań i nadzorowanie płatności

  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS i Intrastat

  • Rozliczanie podatku CIT

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy w Księgowości na stanowisku Księgowego/Samodzielnego Księgowego

  • Znajomość przynajmniej podstaw CIT

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Praktyczna znajomość zasad księgowości i zagadnień księgowych

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów