Oferta pracy

Samodzielny Księgowy/ Accountant (FMCG)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

8 0009 500 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nasz klient to międzynarodowa firma kosmetyczna. W ramach rozwoju firmy na polskim rynku, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko samodzielnej księgowej/ samodzielnego księgowego.

Zadaniem zatrudnionej osoby, będzie aktywne uczestnictwo w procesach finansowo- księgowych polskiego oddziału, raportowanie oraz bezpośrednia współpraca z zagraniczną centralą.

Główne obowiązki:

  • Bieżące opisywanie i procesowanie dokumentów księgowych
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów księgowych
  • Udział w przetwarzaniu transakcji płatniczych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Współpraca z zewnętrzną księgowością w celu merytorycznej weryfikacji ich pracy
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy i zewnętrznymi doradcami podatkowymi
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i ewidencji urlopowej pracowników
  • Przygotowywanie raportów i analiz, raportowanie do centrali firmy.

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego w obsłudze sp. z o.o.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów prawa handlowego i prawa pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT oraz PIT dla pracowników i zleceniobiorców
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca płynną komunikację biznesową.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby
  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz struktury firmy
  • Służbowe narzędzia pracy
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne