Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

Rozwiązania Prawne i Biznesowe sp. z o.o.

  • Warszawska 44/1, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Warszawska 44/1

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Podmiotów (m.in. stowarzyszeń, fundacji, organizacji pozarządowych założonych w ramach projektów unijnych)

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek z o. o.

  • księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, sprawozdań do GUS

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami Biura Rachunkowego

  • kontakt z urzędami

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz prowadzenie rejestrów VAT

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i dokonywanie uzgodnień księgowych

  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość obsługi programów księgowych/kadrowych,

  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych, podatkowych,

  • umiejętność rozliczania otrzymanych dotacji unijnych

  • motywacja do pracy

  • umiejętność pracy pod presją

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inną dowolną preferowaną formę zatrudnienia,

  • zatrudnienie na pełny etat,

  • samodzielne stanowisko

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy