Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy - Bilansista

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Danuta Monarcha Consulting i Doradztwo Podatkowe Sp. k.

    Jesteśmy grupą firm doradczo-księgowych działającą na rynku od ponad 20 lat. Nasz zespół - ponad 50 osób zajmuje się świadczeniem usług z zakresu księgowości, kontrolingu, rachuby płac  oraz doradztwa podatkowego. Dzięki naszej szerokiej wiedzy eksperckiej i doświadczeniu zgromadzonemu przez wiele lat, z naszych usług korzystają firmy różnej wielkości działające w wielu branżach, które są zorganizowane we wszystkich formach prawnych. Większość naszych klientów działa w obszarze międzynarodowym.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Aktualnie poszukujemy samodzielnego pracownika do jednego z naszego Działów Księgowości.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Umiejętności prowadzenia ksiąg rachunkowych.
    • Znajomości prawa podatkowego.
    • Umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych.
    • Minimum 7 lat doświadczenia zawodowego w pracy w obszarze księgowości.
    • Znajomości obsługi systemów informatycznych (w tym pakiet MS Office).
    • Umiejętności analitycznego myślenia.
    • Wytrwałości w dążeniu do celu, spostrzegawczości, wnikliwości.
    • Umiejętności organizacji czasu pracy oraz pracy pod presją czasu.
    • Chęci podnoszenia kwalifikacji i ciągłego doskonalenia.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    CV i list motywacyjny oraz oczekiwane wynagrodzenie netto prosimy przesłać
    klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Danuta Monarcha Consulting i Doardztow Podatkowe Sp.k. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Danuta Monarcha Consulting i Doradztwo Podatkowe Sp.k. z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.