Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy

  • Bochnia, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie produkcji tektury falistej oraz opakowań poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    6039
    Bochnia

    Wymagania:

    • Prowadzenie rejestru środków trwałych
    • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań w zakresie zobowiązań, należności i środków trwałych
    • Wprowadzanie dokumentów księgowych dot. zakupów inwestycyjnych oraz kosztowych
    • Aktywny udział w pracach zamknięcia okresów księgowych, w tym uzgadnianie kont syntetycznych i analitycznych oraz uzgadnianie rejestrów VAT
    • Rozliczanie delegacji pracowniczych

    Obowiązki:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym
    • Znajomość przepisów podatkowych CIT i VAT
    • Znajomość Ustawy o Rachunkowości
    • Dobra organizacja pracy
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP będzie dodatkowym atutem
    • Nastawienie na rozwój zawodowy w księgowości

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
    opisopis