Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny księgowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zajmuje się wyposażaniem budynków inwentarskich w sprzęt do hodowli na terenie Europy i Azji.
    Mieści się w Augustowie k/ Bydgoszczy (86-022 Dobrcz).

    Poszukujemy
    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice)

    Obowiązki:

    • księgowanie wyciągów bankowych oraz wystawianie faktur zaliczkowych,
    • systematyczne księgowanie faktur kosztowych oraz sprawdzanie poprawności księgowań faktur,
    • sprawdzanie rozrachunków z kontrahentami,
    • rozliczanie delegacji pracowniczych (krajowych i zagranicznych),
    • rozliczanie kosztów międzyokresowych,
    • obsługa środków trwałych,
    • sporządzanie list płac,
    • sporządzanie deklaracji VAT,
    • rozliczanie PIT i CIT,
    • dbanie o prawidłowy przebieg informacji i dokumentów w dziale.

    Wymagania:

    • minimum wykształcenie średnie, mile widziany kierunek rachunkowość,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
    • umiejętność organizacji pracy,
    • komunikatywność,
    • sumienność i dokładność,
    • prawo jazdy kategorii B w celu dojazdu do pracy (brak komunikacji publicznej).

    Oferujemy:

    • pracę w miłym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • umowę o pracę na czas określony.
    W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kreis Pack sp. z o.o. zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”