Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 24.07.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA SATERNUS Sp. z o.o. S.K.A. to grupa kapitałowa od ponad 20 lat specjalizująca się w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw i terenów rekreacyjno – sportowych.

    Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chorzów

    Główne zadania:

    • księgowanie faktur zakupu, dokumentów sprzedaży i wyciągów bankowych,
    • prowadzenie rozliczeń gotówkowych w kasie spółki,
    • sporządzanie zestawień księgowych i analiz,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych spółek w grupie kapitałowej,
    • opracowywanie dokumentów sprawozdawczości finansowej,
    • kontakty z klientami,
    • inne czynności księgowe wykonywane pod nadzorem Głównego Księgowego.

    • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży,
    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • księgowanie faktur zakupu,

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym co najmniej 3 lata,
    • doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych co najmniej 1 rok,
    • znajomości (doświadczenia) pracy w systemie CDN OPT!MA co najmniej 1 rok,
    • znajomości pakietu MS Office,
    • wykształcenia wyższego ekonomicznego,
    • znajomości przepisów ustaw podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
    • dokładności, rzetelności, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • współpracę z firmą będącą liderem w branży,
    • kompleksowe przygotowanie do wykonywanych obowiązków – udział w profesjonalnych szkoleniach,
    • przyjazną atmosferę pracy, w zgranym zespole,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w grupie kapitałowej.

    Kandydaci zainteresowani naszą ofertą i spełniający postawione wymagania proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) podając w tytule odpowiedni numer referencyjny za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    Więcej informacji o GRUPIE SATERNUS:

    www.saternus.pl

    www.grupasaternus.pl