Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

S24Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg handlowych spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,

  • uczestnictwo w sporządzaniu sprawozdań finansowych jednostek,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,

  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu raportów na potrzeby zarządu oraz banków,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),

  • minimum 3 letnie doświadczenie w działach księgowości,

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,

  • znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • mile widziana znajomość programów OPTIMA, E-Nova, Rewizor,

  • dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Biuro rachunkowe.