Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny księgowy

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

Moderna Holding Sp. z o.o.

Świętojańska 45/30

Gdynia

Moderna Holding to spółka z 10-letnim doświadczeniem deweloperskim i budowlanym, tworząca ponadczasowe, luksusowe nieruchomości w segmencie budynków wielorodzinnych i biurowych w prestiżowych lokalizacjach w Trójmieście oraz w Warszawie.

W portfolio Moderny znajdują się takie prestiżowe inwestycje jak Baltiq Plaza, Front Park, Oliwski Park i Oliwa 505, w Warszawie Złota Chmielna.

W związku z dynamicznym rozwojem, spółka aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki/Spółek zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczości
  • bieżący nadzór podatkowy i rachunkowy oraz kontrola obiegu dokumentów księgowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych (rachunek wyników, bilans, rachunek przepływów pieniężnych)
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami w Spółce
  • uzgadnianie kont księgowych i wyjaśnianie różnic
  • aktywna pomoc przy przygotowywaniu materiałów dla audytora podczas badania ksiąg

WYMAGANIA:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – znajomość branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – preferowane finanse i rachunkowość
  • znajomość polskich standardów rachunkowości, podatków (VAT, CIT), znajomość prawa spółek handlowych
  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • znajomość obsługi systemów finansowo – księgowych Comarch ERP Optima (warunek konieczny) i Sage Symfonia (będzie atutem)
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • łatwość nawiązywania kontaktów, chęć uczenia się
  • otwartość na nowe rozwiązania, łatwość wprowadzania zmian

OFERUJEMY:

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uwaga: jeżeli chce Pan/Pani aby Pani/Pana CV były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora proszę dopisać w przesłanym CV:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez MODERNA HOLDING sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”

Ogłoszenie archiwalne