Oferta pracy

Samodzielny Księgowy

Luma ServicesO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie pod względem rachunkowym, dekretacja, rozliczanie faktur sprzedaży krajowych i zagranicznych,
  • księgowanie wyciągów bankowych krajowych i walutowych,
  • wystawianie poleceń księgowań,
  • księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
  • księgowanie dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej, rozliczanie inwentaryzacji,
  • weryfikacja rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji VAT,
  • kontrola, uzgadnianie i rozliczanie sald kont rozrachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań GUS I NBP,
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym, samodzielnym stanowisku,
  • szeroka wiedza z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana umiejętność obsługi programu MS Excel,
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i renomowanej firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej,
  • pozytywną atmosferę w pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LUMA Services sp. z o.o., ul. Cieszyńska 23G, 43-170 Łaziska Górne.
2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą dla potrzeb rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat.
5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Ogłoszenie archiwalne