Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy

Saldo Sp. z o. o.O firmie

  • Sienkiewicza 3, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Saldo Sp. z o. o.

Sienkiewicza 3

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa ksiąg rachunkowych oraz kpir

  • kontrola merytoryczna dokumentacji oraz ich ewidencja księgowa

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • naliczanie listy płac, sporządzanie deklaracji ZUS

  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, INTRASTAT i inne)

  • przeprowadzanie zamknięcia rocznego

  • bieżąca sprawozdawczość GUS

  • kontakt z klientami

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie pracy w księgowości-obsługa ksiąg handlowych

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane specjalności: rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego, gospodarczego

  • dobra znajomość pakietu Office - Excel, Word

  • znajomość systemów firmy Comarch będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • pracę od poniedziałku do piątku (możliwość uzgodnienia godzin pracy)

  • pracę w małym zespole i w miłej nie korporacyjnej atmosferze

  • nasze biuro znajduje się w centrum miasta

  • możliwość korzystania z aneksu kuchennego (czajnik, chłodziarka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, express kawowy, kawa, herbata, woda) oraz comiesięczny "tłusty czwartek", a w miarę potrzeb porcja węglowodanów niezbędnych do odpowiedniej aktywności w rozwiązywaniu łamigłówek księgowych serwowanych nam z coraz większą częstotliwością przez ustawodawców ;)

Przewidujemy również możliwość zatrudnienia osoby bez doświadczenia z możliwością jego zdobycia w praktyce.