Samodzielny Księgowy - K/M

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vetlab Sp. z o.o. Sp.k.

    Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Warszawie i Katowicach.

    Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i zagranicy.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o. sp.k.;
    • kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych;
    • sporządzanie sprawozdań finansowych;
    • prowadzenie spraw kadrowych;
    • sporządzanie zestawień na potrzeby zarządu (rachunkowość zarządcza);

    PROFIL KANDYDATA:

    • doświadczenie na stanowisku księgowej min. 3 lata
    • wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
    • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego
    • samodzielność, zaangażowanie, sumienność, dokładność, terminowość

    ZAPEWNIAMY:

    • swobodę w działaniach i organizacji działu księgowego
    • stabilne zatrudnienie
    • rozwijanie wewnętrznego działu księgowości
    • umowa o pracę (możliwość współpracy B2B)
    • możliwość pracy zdalnej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez będzie Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

    Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

    Administratorem danych osobowych jest Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu pod adresem ul. Parkowa 13, 51-616 Wrocław, Numer KRS: 0000556186. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (GIODO) i prawo żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.