Oferta pracy

Samodzielny Księgowy (K/M)

Cordia Management Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Koszykowa 61b, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Cordia Management Poland Sp. z o.o.

Koszykowa 61b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek projektowych (sp. z o .o., sp. k.);

  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych wraz z weryfikacją poprawności od strony formalnej merytorycznej, rachunkowej i podatkowej;

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;

  • Samodzielne przygotowywanie deklaracji VAT i CIT;

  • Przygotowywanie deklaracji PCC;

  • Przygotowywanie i procesowanie dokumentów przy zakładaniu nowych spółek (VAT-R, NIP-8, etc.);

  • Sprawozdawczość dla NBP i GUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse i rachunkowość);

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Praktyczna znajomość Excela;

  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości (deweloper, zarządca) lub w biurze rachunkowym;

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics AX (Axapta);

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy (Hala Koszyki);

  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Cordia stanowi część międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednej z 10 największych grup deweloperskich i inwestycyjnych Europy Środkowej.

Jesteśmy obecni w Polsce od 2014 r., gdzie od początku swojej działalności sukcesywnie budujemy bank ziemi oraz poszerzamy portfolio projektów mieszkaniowych w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wśród zrealizowanych projektów na szczególną uwagę zasługują między innymi krakowskie osiedle Supernova oraz Lotniczówka, a także warszawskie Zielone Bemowo – wyróżniające się unikalnym mariażem nowoczesnego budownictwa z atrakcyjną, pełną zieleni lokalizacją. Do listy sfinalizowanych projektów dołączy w 2021 warszawski Horyzont Praga

Przewiń do profilu firmy