Samodzielny Księgowy-Kadrowy / Samodzielna Księgowa-Kadrowa

DeBenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza Sp. K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki
  • odpowiedzialność za terminowe rozliczanie podatku od towarów i usług, sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej i wysyłanie deklaracji VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego
  • odpowiedzialność za ustalanie comiesięcznych i rocznych zobowiązań z podatków dochodowych i odpowiedzialność za terminowe ich regulowanie oraz składanie zeznań
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • rejestracja operacji bankowych
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kontrahentów
  • obsługa kadrowo - płacowa (umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło)
  • księgowanie i wystawianie faktur sprzedaży
  • rozliczanie składek na ubezpieczenia ZUS
  • naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • sporządzanie sprawozdań GUS zgodnie z obowiązkiem przypisanym jednostce

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - rachunkowość, finanse, ekonomia
  • dobra znajomość zagadnień księgowych, podatkowych, kadrowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość systemu Symfonia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne i dobre warunki zatrudnienia,
  • ubezpieczenie medyczne
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • możliwość szkolenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy