Samodzielny Księgowy-Kadrowy / Samodzielna Księgowa-Kadrowa

FINNER GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

7 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Jesteśmy firmą consultingową, obsługującą klientów zajmujących się outsourcingiem pracowniczym oraz branżą e-commerce. Panuje u nas miła atmosfera, mamy młody zespół specjalistów. Przykładamy dużą wagę do stabilności procesów, unikamy rozwiązań ad-hoc, stosujemy procedury i lubimy porządek.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek klientów agencji.
  • odpowiedzialność za terminowe rozliczanie podatku od towarów i usług, sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej i wysyłanie deklaracji VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego
  • odpowiedzialność za ustalanie comiesięcznych i rocznych zobowiązań z podatków dochodowych i odpowiedzialność za terminowe ich regulowanie oraz składanie zeznań
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • rejestracja operacji bankowych
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kontrahentów
  • obsługa kadrowo - płacowa (umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło)
  • księgowanie i wystawianie faktur sprzedaży
  • rozliczanie składek na ubezpieczenia ZUS
  • naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • sporządzanie sprawozdań GUS zgodnie z obowiązkiem przypisanym jednostce
  • podstawowy controlling

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego min. 2 lata,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zatrudniania cudzoziemców, zagadnień księgowych oraz podatkowych [oferujemy stały dostęp do radcy podatkowego i prawnego]
  • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów kadrowo - płacowych
  • dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna)
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • pracę w centrum Warszawy w komfortowym biurze,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy praktycznej i teoretycznej,
  • stały dostęp do doświadczonego radcy podatkowego oraz radcy prawnego
  • pracę w elastycznych ramach czasowych (preferowane pn. - pt. 9.00 -17.00) lub niepełny etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy