Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy - Kadry i Płace/ZUS

"El-Art" Biuro Rachunkowe

4 550 brutto / mies.

Brzeźnicka 2

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie dokumentów

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (także skanowanie)

  • Rozliczanie płatności

  • Obsługa Kadry, Płace i ZUS

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z polskim prawem podatkowym, ubezpieczeniami społecznymi, oraz prawem pracy

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w okresie próbnym umowy o pracę w kwocie 3300 zł netto (przelew na rachunek)

  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Miłą atmosferę pracy

  • Szkolenia

  • Pracę na wydajnym sprzęcie komputerowym i na nowoczesnym oprogramowaniu (Sage 50C, Biznesmen DGCS, Office 365)

  • Pracę w pomieszczeniu klimatyzowanym

O nas

Zajmujemy się pełną obsługą księgową, obsługą w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz kadrowo-płacową firm