Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy - Koordynator Projektów

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKF Consult od 20 lat istnieje na rynku świadcząc usługi  audytorskie, podatkowe, księgowe i doradcze. W tym czasie zyskaliśmy tytuł jednej z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i staliśmy się przedstawicielem jednej z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Nasz zespół liczy ponad 130 pracowników zatrudnionych na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Łodzi, Opola i Gdańska oraz prawie 200 ekspertów wspierających realizację projektów.
    Poznaj nas bliżej: PKF Consult Polska, PKF Polska Facebook, PKF International

    Miejsce pracy: Gdańsk
    nr.ref. SK/AGD/12/17

    Zakres obowiązków:

    • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad prowadzonymi projektami,
    • koordynacja procesów wdrażania outsourcingu na projektach,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych i  sprawozdawczości GUS i NBP,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych,
    • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów,
    • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów.

    Poszukiwane kompetencje:

    • wyższe wykształcenie (tytuł magistra lub licencjat/studia podyplomowe) preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,
    • licencja Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,
    • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
    • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości, podatków,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
    • umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (np.: Navision, Symfonia, Optima, SAP),
    • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu.

    Oferujemy

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • stabilne zatrudnienie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • szkolenia merytoryczne i językowe,
    • świadczenia medyczne,
    • pracę w firmie która jest akredytowanym pracodawcą ACCA,
    • wyjazdy i spotkania integracyjne,
    • przejrzysty proces wdrożenia, wspólne pierwsze dni w pracy, Welcompack dla każdego,
    • świadczenia urlopowe

    Dołącz do nas:

    Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV oraz list motywacyjny za pośrednictwem przycisku aplikowania podając w tytule wiadomości numer referencyjny ogłoszenia. Aplikacje, które nie będą miały w tytule wiadomości numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych jest PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul.Orzycka 6 lok.1 B, 02-695 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w związku z rekrutacją. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolony.

    Prosimy również, aby aplikacja zawierała następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul. Orzycka 6 lok.1 B 02-695 Warszawa procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania, samo zaś ich podanie jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym spółkom należącym do Grupy PKF Consult.”