Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

IIG sp. z o.o.

  • Kostrzyn nad Odrą

    Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych działalności gospodarczej osób fizycznych oraz spółek prawa handlowego

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie raportów dla celów statystycznych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w tym ZUS, GUS, NBP, i inne

  • Tworzenie raportów i prognoz finansowych

  • Sporządzanie analiz finansowych

  • Prowadzenie pełnej obsługi w zakresie kadr i płac

  • Wspieranie zarządu w zakresie doradztwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej

  • Mile widziana znajomość programów serii Insert GT

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Umiejętność organizacji własnego środowiska pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zbudowania własnego środowiska pracy

  • Praca w firmie o szerokim spectrum działania

O nas

IKAA INVEST GROUP

jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się realizacją projektów komercyjnych i mieszkaniowych. W działalności firmy istotną rolę odgrywa budowa obiektów handlowo-usługowych oraz przeprowadzanie remontów generalnych tego typu obiektów. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta

Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.