Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Porsche centrum Kraków firma Auto Premium Kus poszukuje kadry pracowniczej na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, ul. Jasnogórska 109

    Opis stanowiska:

    • kontrolowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
    • ewidencjonowanie operacji gospodarczych w oparciu księgi handlowe
    • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych
    • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
    • sporządzanie raportów do GUS
    • prowadzenie spraw związanych z monitorowaniem płatności
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
    • komunikacja z ZUS, US i innymi instytucjami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość) oraz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
    • Umiejętności sporządzania analiz i raportów
    • dodatkowym atutem będzie znajomość programów; Symfonia FK, Optima –Kardy i Płace
    • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów wykonywanych zadań

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
    • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • wsparcie doświadczonych współpracowników

    Informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi osobami.