Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny księgowy

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja oraz księgowanie faktur zakupu,
  • Wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży,
  • Weryfikacja oraz księgowanie wyciągów bankowych,
  • Weryfikacja oraz księgowanie rozliczeń pracowniczych,
  • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami,
  • Uzgadnianie obrotów i sald,
  • Prowadzenie dodatkowych ewidencji wymaganych ustawami,
  • Sporządzanie deklaracji VAT,
  • Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy,
  • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca i roku,
  • Współudział w audycie spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Staż pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • Znajomość przepisów podatkowych (PDOP, VAT),
  • Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości,
  • Znajomość programu księgowego IFS będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, obowiązkowość,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy,
  • Multisport,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,
  • Owocowe dni.
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne