Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

BIOSYSTEM S.A.

  • Wodna 4, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wodna 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki (usługi/handel)

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu CDN XL

  • Sporządzanie dokumentów PK

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych

  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych VAT EU, CIT i JPK

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i udział w audytach księgowych

  • Raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, Banki) oraz działami wewnętrznymi firmy

  • Realizacja polityki finansowej spółki w ramach grupy kapitałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów

  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości min. 7 lat

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT)

  • Dobra i praktyczna znajomość programu Excel usprawniająca analizowanie danych

  • Samodzielność, sumienność, rzetelność, dokładność, umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko w jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Biosystem

  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness

  • Pracę w dobrej atmosferze w profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowa

Biosystem SA działa jako spółka konsolidująca grupę firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Głównym obszarem działalności firmy jest przejmowanie obowiązków i obsługa Klientów w zakresie ustawowych obowiązków dotyczących wprowadzania opakowań, baterii i akumulatorów oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rynek krajowy, a także recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Przewiń do profilu firmy

Ważna informacja

Na przełomie roku 2021/2022 Biosystem SA zmienia siedzibę firmy. Nowe biuro będzie się mieścić przy ul. Odlewniczej 68 (dzielnica Krowodrza, okolice ul. Armii Krajowej).