Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa księgowa spółki budowlanej (ewidencja i kontrola formalno-rachunkowa dokumentów).

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) oraz raportowaniu do grupy.

  • Księgowanie i dekretowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych oraz raportów kasowych.

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, wprowadzanie przelewów do systemów bankowych.

  • Bieżąca analiza kont księgowych, kontrola rozliczeń kontraktów budowlanych.

  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, banki).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość).

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego (pełna księgowość).

  • Bardzo dobra znajomości zasad rachunkowości i prawa podatkowego, prawa gospodarczego i kodeksu handlowego w zakresie spółek z o.o.

  • Znajomość systemów finansowo-księgowych i pakietu Ms Office.

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, terminowość.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej.

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

  • Znajomość standardów MSR/MSSF.

  • Uprawnienia doradcy podatkowego, tytuł Biegłego Rewidenta.

  • Ponadto zależy nam na osobie o wysokim poziomie odpowiedzialności i etyki zawodowej, która charakteryzuje się wysoką komunikatywnością i zaangażowaniem.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Działamy w sektorze infrastruktury kolejowej i drogowej jako generalny wykonawca, koncentrując się na rynku polskim. Świadczymy usługi budowlano-montażowe w zakresie: budowy, modernizacji i remontów linii, stacji kolejowych, obiektów inżynierskich oraz wykonawstwa robót drogowych i kubaturowych. Działamy wspólnie z naszym partnerem strategicznym - europejskim koncernem budowlanym Swietelsky AG.

Jako grupa kapitałowa posiadamy jeden z największych i najnowocześniejszych parków maszyn do budowy i modernizacji dróg kolejowych w Europie.

Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w profesjonalnym środowisku dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy