Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa księgowa spółki budowlanej (ewidencja i kontrola formalno-rachunkowa dokumentów),

  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) oraz raportowanie do grupy,

  • Księgowanie i dekretowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, wprowadzanie przelewów do systemów bankowych,

  • Bieżąca analiza kont księgowych,

  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, banki).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość),

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego (pełna księgowość),

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,

  • Znajomość systemów finansowo-księgowych i pakietu Ms Office,

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, terminowość.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej,

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • Znajomość standardów MSR/MSSF,

  • Ponadto zależy nam na osobie o wysokim poziomie odpowiedzialności i etyki zawodowej, która charakteryzuje się wysoką komunikatywnością i zaangażowaniem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zdobywanie ciekawych doświadczeń,

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Działamy w sektorze infrastruktury kolejowej i drogowej jako generalny wykonawca, koncentrując się na rynku polskim. Świadczymy usługi budowlano-montażowe w zakresie: budowy, modernizacji i remontów linii, stacji kolejowych, obiektów inżynierskich oraz wykonawstwa robót drogowych i kubaturowych. Działamy wspólnie z naszym partnerem strategicznym - europejskim koncernem budowlanym Swietelsky AG.

Jako grupa kapitałowa posiadamy jeden z największych i najnowocześniejszych parków maszyn do budowy i modernizacji dróg kolejowych w Europie.

Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w profesjonalnym środowisku dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy