Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

NEW MEN GROUP sp. z o.o. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

  • Przewóz 2, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przewóz 2

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowymi, prawnymi i podatkowymi,

  • monitorowanie zgodności operacji z polityką rachunkowości, procedurami wewnątrz organizacji oraz regulacjami prawnymi,

  • uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca - zapewnienie terminowości wykonania operacji,

  • terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i zeznań podatkowych, sprawozdań GUS i innych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości,

  • przygotowanie raportów, sprawozdań okresowych i analiz dla Zarządu,

  • optymalizacja procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem procedur księgowych i zintegrowanego systemu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu finansowym, rachunkowym lub pokrewnym,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako , samodzielny/a księgowy/a, starszy/a księgowy/a,

  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, w tym sporządzania sprawozdań finansowych,

  • znajomość zagadnień księgowych w branży produkcyjnej i handlowej,

  • umiejętność organizowania pracy własnej i wysoki poziom motywacji wewnętrznej,

  • zaangażowanie, chęci do pogłębiania wiedzy i energia w codziennej pracy,

  • umiejętność podejmowania decyzji i poczucie odpowiedzialności,

  • atutem będzie znajomość programu finansowo-księgowego Hermes.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości,

  • 8-godzinny dzień pracy,

  • codziennie pyszna aromatyczna kawa i herbata,

  • 40% zniżki na nasze produkty dostępne w ofercie,

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę w pracy, pełne wdrożenie na stanowisku pracy.

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • dużą samodzielność i możliwość realizowania własnych pomysłów.

O nas

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i jeśli Twoje CV będzie zgodne z naszymi potrzebami, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie (nie będziesz długo czekać).

Zaprosimy Cię na spotkanie z Zarządem, na którym będziemy mogli bliżej się poznać, porozmawiać o Twoim doświadczeniu i zawodowych ambicjach. Stawiamy na otwartość i serdeczną atmosferę. Zarezerwuj sobie około godziny.

Potem już tylko szybka decyzja i feedback. Jeżeli właśnie Ciebie szukamy otrzymasz od nas ofertę współpracy. Jeśli nie, również Cię o tym poinformujemy.

Brzmi to dla Ciebie ciekawie? Koniecznie wyślij do nas swoje CV poprzez przycisk Aplikuj.