Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy

GENERAL OFFICE sp. z o.o.O firmie

4 0009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

General Office to prężnie rozwijające się biuro rachunkowe. Nasze siedziby znajdują się na terenie dwóch miast – Krakowa oraz Warszawy, gdzie od ponad 6 lat świadczymy profesjonalne usługi z zakresu szeroko pojętej księgowości oraz kadrowości.

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
  • weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów oraz weryfikacja aktywów i pasywów poprzez kontrolę dokumentów oraz analizę zapisów i sald kont księgowych;
  • analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności;
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych;
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych (GUS, NBP);
  • zamknięcie miesiąca i roku obrachunkowego;
  • prowadzenie i kontrolowanie rozrachunków;
  • prowadzenie rozliczań CIT i VAT;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • współpraca z klientami biura.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia;
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość MS Office, szczególne MS Excel;
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu podatków, rachunkowości i finansów;
  • znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę (pełen etat);
  • stabilną pozycję rynkową firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • zaangażowany i zgrany zespół.

Ogłoszenie archiwalne