Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy

GENERAL OFFICE sp. z o.o.

6 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Galicyjska 3D
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Galicyjska 3D

Kraków

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które od ponad 6 lat specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług z zakresu księgowości, kadr oraz płac.

Obecnie w General Office poszukujemy doświadczonego księgowego/księgowej który/a zajmie się kompleksową obsługą naszych klientów. Nasze biura znajdują się w Warszawie i Krakowie. To oznacza, że sama zdecydujesz, w którym miejscu chcesz pracować.

Poznaj nas lepiej

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W trakcie każdego dnia pracy robimy sobie kilka przerw – na kawę, herbatę, posiłek lub załatwienie innych spraw.

Wychodzimy z założenia, że praca to coś więcej niż miejsce, do którego przychodzi się tylko po to, aby “odrobić” swoje 8 godzin. W związku z tym stawiamy na budowanie przyjacielskiej atmosfery, dzięki której większość naszych pracowników traktuje naszą firmę jak drugi dom.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Prowadzenie pełnej księgowości, a także rozliczeń CIT i VAT.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, rocznych i okresowych sprawozdań finansowych oraz statystycznych (GUS i NBP).
  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów, aktywów i pasywów, prowadzenie rozrachunków oraz rozliczeń podatkowych.
  • Inne prace księgowe, w tym: zamykanie miesiąca i roku obrachunkowego, bezpośrednia współpraca z naszymi klientami.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse lub ekonomia) - poparte praktyczną wiedzą z zakresy podatków, rachunkowości i finansów.
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office i programu Comarch ERP Optima (to będzie dodatkowym atutem!)

Co od nas otrzymasz?

  • Wysokie wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

Otrzymasz umowę o pracę - na czas nieokreślony i pełen etat. Poza stałą pensją możesz także liczyć na dodatki oraz premie finansowe.

  • Darmowe szkolenia i realne możliwości rozwoju

Zapewnimy Ci szeroki dostęp do prestiżowych szkoleń oraz kursów, które pomogą Ci w rozwijaniu swoich kompetencji. Możesz skorzystać z gotowej bazy wiedzy, a jeśli znajdziesz inne wartościowe szkolenie, które Cię interesuje – z chęcią je sfinansujemy.

  • Duża elastyczność i brak nudy

Nasi klienci to liczące się firmy, w tym: sklepy odzieżowe, firmy budowlane, restauracje czy wypożyczalnie samochodów. To sprawia, że w naszej firmie nie znamy słowa “rutyna”, a każdy dzień wiąże się z nowymi, ciekawymi i angażującymi wyzwaniami.

  • Doskonałe warunki pracy

Damy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby pełnić swoje obowiązki tak, jak najlepiej potrafisz:

  • Profesjonalny i nowoczesny sprzęt, w tym: nowy laptop, smartfon, dodatkowy monitor, klawiatura, myszka i pozostałe niezbędne elementy.
  • Zaawansowane narzędzia, w tym: oprogramowanie i systemy księgowe, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków.
  • Świetnie przygotowane i ergonomiczne miejsce prac, w tym: przestronne biurko, bardzo wygodny fotel i dopasowane oświetlenie.
  • Nielimitowane zaopatrzenie w postaci: aromatycznej kawy, przepysznej herbaty, świeżej wody i wszystkich niezbędnych dodatków.

Ogłoszenie archiwalne