Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy/Księgowa

  • Bogumiłów (pow. bełchatowski), Bełchatów, Łódź, Piotrków Trybunalski, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EUROMETAL S.A. Grupa EKO-ŚWIAT, producent profili i taśm aluminiowych,poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bogumiłów, gmina Kleszczów, lub Kłomnice koło Częstochowy

    Zakres obowiązków:

    • Księgowanie dokumentów (faktur sprzedaży, zakupu, rejestrów VAT, środków trwałych, list płac itd.)
    • Kontrola nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych
    • Należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej,
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne lub inne techniczne.
    • Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
    • Wskazana znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej, niekwestionowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość pracy w wybranym miejscu: Bogumiłów, gmina Kleszczów lub Kłomnice koło Częstochowy (dla lokalizacji Kłomnice, pracodawca zapewnia transport)
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
    • Praca z profesjonalnym zespołem
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".
    bottom
    opis