Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy/ Księgowa

EUROMETAL SA

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów (faktur sprzedaży, zakupu, rejestrów VAT, środków trwałych, list płac itd.)

  • Kontrola nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

  • Należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej

  • Obsługa dokumentacyjna gospodarki materiałowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub matematyczne

  • doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze rachunkowości i finansów

  • dobra organizacja pracy własnej i w zespole

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zabezpieczenia przez pracodawcę transportu do i z pracy

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

EUROMETAL SA GRUPA EKO-ŚWIAT prowadzi działalność w trzech lokalizacjach – w Kłomnicach w województwie śląskim, w Stalowej Woli w województwie podkarpackim oraz w Bogumiłowie w gminie Kleszczów, w województwie łódzkim.

Przewiń do profilu firmy