Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy/Księgowa

BZ CONSULTING KANCELARIA PRAWNO-PODATKOWA Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa wyznaczonych klientów biura w zakresie:

  • Dekretacji i księgowania dokumentów,

  • Sporządzania sprawozdań finansowych,

  • Przygotowania deklaracji podatkowych CIT, VAT oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,

  • Współpracy z instytucjami zewnętrznymi, w tym US,

  • Współpracy z klientami: doradztwo w zakresie księgowym w każdym momencie prowadzenia działalności,

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi Programu OPTIMA,

  • Znajomość prowadzenia ksiąg handlowych i/lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania tych aktów prawnych w praktyce,

  • Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym mile widziane,

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania połączone z możliwością rozwoju zawodowego,

  • Pakiet MultiSport, paczki mikołajkowe, pakiet medyczny,

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • spotkania integracyjne/okazjonalne,

  • trudny poranek królika,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • stabilne zatrudnienie,

O nas

Biuro Rachunkowe  BZ Consulting Kancelaria Prawno-Podatkowa Sp. z o.o. to firma,  która przez wiele lat działalności zdobyła uznanie i mocną pozycję na rynku wśród  stałych Klientów powierzających BZ Kancelarii Prawno-Podatkowej Sp. z o.o. prowadzenie swojej działalności.

         Z uwagi na rozwój poszukujemy nowego pracownika na stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Gdańsk

Miejsce pracy: ul. Załogowa 2, 80-557 Gdańsk