Logo Pracuj.pl

Samodzielny Księgowy / Księgowa

TrigonO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Trigon

Mogilska 65

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Głównego Księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz obsługa audytu,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca/roku,
  • udział w przygotowaniu deklaracji (CIT, VAT) oraz sprawozdań statystycznych,
  • uzgadnianie kont księgowych z zapisami systemów transakcyjnych,
  • kontrola obiegu dokumentów księgowych,
  • prowadzenie pełnej księgowości spółek z grupy kapitałowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość standardów rachunkowości i prawa podatkowego,
  • umiejętność pracy w zespole i nastawienia na rozwiązywanie problemów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,
  • rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • wyjątkowo różnorodną i ciekawą pracę w środowisku najwyższej klasy profesjonalistów,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i awansów w ramach struktury organizacyjnej,
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach i kursach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • abonament w sieci fitness.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Jesteśmy jedną z największych w Polsce i Europie Środkowej niezależnych instytucji działających w obszarze finansów. Realizujemy pełne spektrum projektów w zakresie usług brokerskich oraz bankowości inwestycyjnej – poczynając od transakcji fuzji i przejęć, przez pierwotne i wtórne emisje akcji dla zróżnicowanej gamy podmiotów, animację rynku czy projekty ABB, aż po emisję i obsługę długu bankowego i obligacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Aktualne oferty pracodawcy
AC/11/21

Samodzielny Księgowy / Księgowa, Mogilska 65, Grzegórzki, Kraków