Samodzielny Księgowy / Księgowa

Media Expert

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Jędrzejowska 45

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • analiza procesów i uzgadnianie kont księgowych

  • udział w „zamknięciu miesiąca”

  • wsparcie przy sporządzaniu deklaracji podatkowych, raportów i sprawozdań finansowych

  • wdrażanie nowych rozwiązań systemowych

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie usprawniania procesów księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości lub w firmie audytorskiej

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • dobra znajomość MS Excel

  • znajomość programów księgowych (mile widziana Microsoft Dynamics D365)

Mile widziane

  • praktyka w audycie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia świąteczna

  • pomoc/opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • nagrody jubileuszowe

  • „Wspaniałe pomysły kosztują grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają” - nie wiemy kto to powiedział, ale zgadzamy się w 100%.

  • A skoro mowa o pieniądzach, to mamy dla Ciebie propozycję – zarabiaj jako Samodzielna Księgowa/Księgowy.

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy