Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy / Księgowa

Astoria S.A.

Juliana Smulikowskiego 4A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółek zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK

  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP itp.

  • Tworzenie sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego/księgowej

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia)

  • Znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych

  • Umiejętność obsługi komputera MS Office oraz programów księgowych, mile widziana Optima

  • Obligatoryjna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania

To oferujemy

  • Pracę w zespole łączącym doświadczenie z ambicją i energią we wciąż rozwijającej się firmie

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy)

  • Komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie

  • Nowoczesne wygodne biuro w dobrej lokalizacji

  • Pracę w otoczeniu międzynarodowych Klientów i Partnerów

Kompleksowo prowadzimy zarówno pełną księgowość oraz doradztwo podatkowe, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom optymalny komfort i maksymalnie ułatwiamy im skoncentrowanie się na własnych celach biznesowych.

Kapitał ludzki jest najważniejszym z aktywów firmy. Umiejętnie pokierowani i zmotywowani pracownicy umożliwiają uzyskanie przewagi konkurencyjnej, są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług,

Przewiń do profilu firmy