Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy/Księgowa

Pago HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

plac Orląt Lwowskich 20B

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • weryfikację dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich księgowanie

  • współpracę z osobami odpowiedzialnymi merytorycznie za weryfikację dokumentów

  • współpracę z pozostałymi członkami zespołu księgowego związanego z obsługą grupy spółek

  • wystawianie faktur sprzedaży oraz ich importowanie do ksiąg rachunkowych

  • importowanie list płac i ich weryfikacja w systemie księgowym

  • zamknięcie miesiąca i związane z nim wyliczenie zaliczki na podatek dochodowy CIT

  • uzgodnienie rejestru zakupu i sprzedaży oraz wygenerowanie JPK Vat

  • dokonywanie płatności z systemu bankowego oraz księgowanie wyciągów bankowych

  • kontrole danych w systemie księgowym (uzgadnianie sald, weryfikacja zapisów na kontach księgowych)

  • sporządzanie zestawień i raportów w arkuszu kalkulacyjnym Excel

Nasze wymagania

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w dziale księgowości

  • praktycznej znajomości obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków

  • znajomości programów Rewizor/Subiekt

  • dobrej znajomości programu Excel

To oferujemy

  • pracę w centrum Wrocławia przy pl. Orląt Lwowskich 20B (Dworzec Świebodzki)

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz karty Multisport

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Pago HR jest agencją pracy tymczasowej, działającą od 5 lat na rynku. Obecnie spółka zatrudnia setki pracowników tymczasowych w zakładach na terenie całego kraju. Pago HR należy do grupy KDF, która działa na rynku hotelarskim i deweloperskim.