Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy/Księgowa z obsługą kadr

Allepoduszki.pl

4 0008 000 brutto / mies.

Seweryna Pieniężnego 18B

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola należności i zobowiązań

  • wszystkie rozliczenia finansowo-  księgowe firmy

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, ZUS, GUS, NBP,US)

  • współpraca ze WMSSE w sprawie rozliczeń i sprawozdań,

  • obsługa programu Enova

  • przygotowywanie sprawozdań, deklaracji i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, w tym ewidencji środków trwałych i WNT

  • księgowanie list płac

  • przygotowywanie akt osobowych pracowników, list płac, deklaracji ZUS,

  • obsługa kadrowo płacowa

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby z doświadczeniem na cały etat, znającej się na podatkowym prawie europejskim z doświadczeniem w prowadzeniu większych firm.

  • Doceniamy osoby ambitne, chętne do zdobywania wiedzy, samodzielne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie.

  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

O nas

Działająca na rynku od kilkunastu lat, prężnie rozwijająca się firma.

Zajmujemy się sprzedażą na rynek europejski produktów ogrodowych.