Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy

ŁÓDZKIE CENTRUM FILMOWE sp. z o.o.O firmie

  • Obywatelska 102/104
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista

ŁÓDZKIE CENTRUM FILMOWE sp. z o.o.

Obywatelska 102/104

Łódź

Zakres obowiązków:

  • sprawozdawczość roczna (roczne plany finansowe, roczne sprawozdania finansowe)
  • sprawozdawczość kwartalna,
  • księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych (rocznie ok. 400 faktur zakupu, 500 faktur sprzedaży, 500 dokumentów PK, 280 wyciągów bankowych)
  • kalkulacja podatków (VAT JPK) , CIT, PIT)
  • kalkulacja wynagrodzeń,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • monitorowanie zmian w prawie podatkowym, zapewnienie zgodności i redukcji ryzyka,
  • sprawozdawczość statutowa,
  • bieżący kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, BANKI),
  • prowadzenie inwentaryzacji od strony księgowej,

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia pełnej księgowości,
  • min 3 lata pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z zespołem,
  • znajomość programu SAGE oraz MS Excel
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz Ustawy o rachunkowości,
  • aktywność w reagowaniu na zmiany w przepisach i proponowaniu rozwiązań,
  • samodzielność, odpowiedzialność i elastyczność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zadaniowy czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • sprzęt do pracy
  • pakiet socjalny ZFŚS

Ogłoszenie archiwalne