Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy

  • Lubicz Dolny (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma handlowo-usługowa
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lubicz Dolny (pow. toruński)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kontrola dokumentów księgowych pod względem prawnym i formalnym oraz nadzór nad ich obiegiem
    • prowadzenie księgowości Spółki - księgowanie i rozliczanie faktur zakupu, środków trwałych, rozliczeń
      międzyokresowych, wyciągów bankowych, faktur sprzedaży, rozliczenia kosztów
    • rozliczanie i uzgadnianie sald księgowych
    • obsługa Kasy Spółki
    • sporządzanie sprawozdań GUS
    • sporządzanie raportówi analiz dla potrzeb Zarządu Spółki

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • min. 2-letnie doświadczenie
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków
    • znajomość MS Office
    • mile widziana znajomość programu Symfonia FK
    • dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność
    • umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pakiet socjalny, Multisport
    • pracę w wykwalifikowanym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.