Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy

AWEX Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

AWEX Sp. z o.o. Sp. K.

Długa 39

Michałowice (pow. krakowski)

Grupa AWEX świadczy integralne usługi związane z oświetleniem awaryjnym. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych modułów oraz opraw oświetlenia awaryjnego wykorzystując przy tym najnowsze technologie, sprawdzone komponenty i nowatorskie projekty. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków/Michałowice (pow. krakowski)
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne i bezpośrednie wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych (bilans, rachunek wyników, informacja dodatkowa),
  • Kontrola i księgowanie dokumentów,
  • Uzgadnianie kont księgowych,
  • Weryfikacja dokumentów kosztowych,
  • Kontrola sald rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych,
  • Ewidencja środków trwałych wraz z amortyzacją,
  • Sporządzanie sprawozdań dla GUS i NBP,
  • Uzgadnianie i weryfikacja sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań,
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • Rozliczaniem projektów finansowanych z funduszy UE,
  • Umiejętność interpretacji i realizacji przepisów projektowych,
  • Inne zadania, jakie mogą być powierzone z uzasadnionych przyczyn przez przełożonego.

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Wykształcenia wyższego lub średniego kierunkowego,
  • Biegłej znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • Praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania księgowo-finansowego,
  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Samodzielności i odpowiedzialności,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP Business One.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • Możliwości rozwoju,
  • Interesującą, ambitną i stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie,
  • Podejście zadaniowe do obowiązków,
  • Samodzielne stanowisko pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie oferty z CV wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne