Oferta pracy

Samodzielny księgowy – Outsourcing Księgowy

KPMG

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie klientów w zarządzaniu działami księgowymi /prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów KPMG

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych

  • wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych

Nasze wymagania

  • minimum 3-5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe)

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie we wiodącej na rynku polskim i międzynarodowym firmie doradczej

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pracując dla klientów różnych branż

  • zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy w KPMG

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

  • pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna)

  • hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • wsparcie doświadczonego pracownika w pierwszych miesiącach pracy

Czym zajmuje się zespół?

Zatrudniony pracownik dołączy do Outsourcingu Księgowego, który świadczy usługi wsparcia klientów w zarządzaniu działami księgowymi, jak również prowadzenia ksiąg rachunkowych klientów KPMG.

Pracownicy działu zajmują się m.in.: przygotowywaniem deklaracji podatkowych, raportów, sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości oraz standardami przyjętymi przez klienta. Zatrudniony będzie miał możliwość zapoznać się z wieloma systemami księgowymi np. SAP, Microsoft Business Central/Dynamics NAV, Comarch ERP Optima, Impuls.

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy