Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

M-TEAM sp. z o.o.

umowa o pracę
6 0009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 30011 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Mostowa 39, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Mostowa 39

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości oraz KPiR firm zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości.

  • Księgowanie dokumentów i ich weryfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Sporządzanie wszelkich niezbędnych deklaracji podatkowych, JPK, sprawozdań finansowych.

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego.

  • Współpraca z organami i instytucjami zewnętrznymi, m.in. US, ZUS, GUS.

  • Mile widziane prowadzenie Kadr i Płac.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości.

  • Znajomość przepisów podatkowych, w szczególności VAT, CIT i PIT.

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.

  • Rzetelność, sumienność, dokładność, komunikatywność, operatywność i terminowość.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Elastyczność.

  • Znajomość programu Optima.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane.

  • Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość/finanse, certyfikat księgowego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b na 1/2 etatu - pełen etat.

  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji.

  • Jasne i stabilne warunki pracy.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Podmiotowość w relacjach.

  • Dobry klimat w zespole.

  • Dobra lokalizacja biura w centrum miasta.

  • Przyjazne środowisko pracy.

O nas

M-Team oferuje profesjonalne wsparcie w każdej sprawie księgowo-rachunkowej Wspiera średnie i małe przedsiębiorstwa z wielu sektorów gospodarki. Swoje doświadczenie możemy potwierdzić długoletnią współpracą z przedsiębiorstwami branży gastronomicznej, budowlanej, informatycznej, prawniczej, handlowej, produkcyjnej, non profit i innych.