Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy

B&D HOTELS S.A.O firmie

4 5004 700 brutto / mies.
  • Baraniaka 77
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

B&D HOTELS S.A.

Baraniaka 77

Poznań

Zakres obowiązków:

  • rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z obowiązującą Ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych oraz sprawozdań GUS,
  • przygotowywanie, weryfikacja oraz przesyłanie do Zarządu  wstępnej deklaracji JPK_VAT7M,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego i czynny udział w pracy zespołu,
  • monitorowanie zobowiązań i należności finansowych oraz nadzór nad ich zapłatą lub egzekucją,
  • przygotowywanie analiz, sprawozdań wewnętrznych  i raportów na potrzeby Zarządu,
  • współpraca z audytorami oraz kontakty z partnerami zewnętrznymi,
  • nadzór nad ewidencją materiałów i towarów w obszarze gospodarki magazynowej,
  • nadzór nad przygotowaniem i wysyłką deklaracji w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i deklaracji ZUS.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrą znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność  praktycznego ich stosowania,
  • wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne (liceum lub technikum ekonomiczne z maturą), wyższe w zakresie finansów/rachunkowości/podatków – mile widziane,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego w firmie o profilu usługowym, ze szczególną preferencją  branży hotelarsko-gastronomicznej,
  • znajomość obsługi pełnej księgowości oraz oprogramowania Symfonia Sage 50c Finanse i Księgowość,
  • samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy, komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wynagrodzenie według wewnętrznej siatki płac,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Ofertę zawierającą CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać przy pomocy formularza.

Ogłoszenie archiwalne